Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši prezidenti (od Honzy)

6. 12. 2011

 

obrazek4.png

 

 

obrazek1.jpg

 
   Tomáš Garrigue Masaryk

    

 Nástup do úřadu: 14. listopadu 1918
 Opuštění úřadu: 14. prosince 1935

 

obrazek2.jpg

   Edvard Beneš

  

 Nástup do úřadu: 18. prosince 1935
  Opuštění úřadu: 5. října 1938
 
 
obrazek3.jpg
   Emil Hácha

Nástup do úřadu: 30. listopadu 1938
Opuštění úřadu: 14. března 1939
 
 
 
 

obrazek5.png